12 Aralık 2013 Perşembe

DÜNYAYI YÖNETEN GİZLİ ÖRGÜTLER


Şu an dünya üzerinde kaos ortamlarını ortaya çıkarabilecek güce sahip olan ve gizli örgütleri yöneten ''Para Babaları'' yerinde duramıyor. Çünkü bu Baronların tek istedikleri bir an önce Tek Dünya Devleti'nin kurulmasıdır. Bunun için türlütürlü yazılar yazılıp çiziliyor fakat bilinmesi gereken en önemli unsurlardan birisi, bu ailelerin bu sistemi inşa etmek istemesinin sebebinin ne olduğudur.

Öncelikle vurgulanması gereken en ince detay; bu insanların şeytanın çocukları olduğunu kabüllenmesidir. Misyonları, Deccal'in çıkışına zemin hazırlamak olan bu şahıslar; Hz Adem ile Hz Havva'nın soyundan değil, bilakis Hz Havva ile şeytanın münasebeti olduğununu düşünerek, bu soydan geldiklerini kabüllenmektedir. 

Birleşmiş Milletler, NATO, Avrupa Birliği, CIA, FBI, Mosad, İsrail Ordusu, ABD Ordusu, Manhattan Bank, IMF, Dünya Bankası ve birçok devletin Merkez Bankası'nın %15 hissesini elinde tutan bu Baronlar, ahir zamanda ortaya çıkacak olan Deccal'in gelişine zemin hazırlamak için çalışıyor ve planlarını bu doğrultuda şekillendiriyor. 1. Dünya Savaşı, Osmanlı'nın yıkılması, 2. Dünya Savaşı ve İsrail'in kurulup, ABD'nin dünyaya söz geçirmesine kadar toplumları etkisi altına alan bu Baronlar'ın tek derdi Deccaliye sistemini insanlara kabul ettirerek, tüm insanlığı Deccal'in kölesi yapabilmektir.

Bu konuyu araştırmak isteyen kardeşlerimiz varsa, 21 Temmuz 1921'de kurulan ve Koç Holding'i de bünyesinde barındıran CFR (Council on Foreign Relations-Dis Iliskiler Konseyi) örgütüyle alakalı bilgileri internet aracılığı ile öğrenebilirler.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *