24 Ekim 2013 Perşembe

Araplar bizi arkadan vurdu dedilerAraplar bizi arkadan vurdu dediler, Mısır, Sudan, Musul, Kerkük, Batum ve Adalarla birlikte Şerefimizi de Lozan'da sattılar... 

Değerlerimizi, yankilerin çizmeleri altında çiğnettiler.

Araplar bizi arkadan vurdu dediler, katliamdan kaçıp bize sığınan Azeri Kardeşlerimizi Ruslara teslim edip Katlini seyrettiler.

Araplar bizi arkadan vurdu dediler, Kurtuluş savaşı kahramanları Kara Fatma Özişçi, Nene Hatunlara, Sütçü İmamlara Başörtüsünü, Sakal-Sarık ve Cübbe'yi yasakladılar. Bu sebeple, Torunlarının Eğitim haklarını gasp ettiler.

Araplar bizi arkadan vurdu dediler, Batı Trakya'yı ve oradaki kardeşlerimizi düşmana teslim ettiler.

Araplar bizi arkadan vurdu dediler, Dersim'de Çoluk-Çocuk, Kadın-Erkek demeden on binlerce Kardeşimizi "Terörist" diyerek katlettiler. Kalanlar da açlıktan ölsün diye, Keçileri bile bombaladılar.

Araplar bizi arkadan vurdu dediler, hizmetleriyle vatanımızı kuşatan, Canı ve Taht'ı pahasına topraklarımızı koruyan Sultan II. Abdülhamid Han'ı Arkadan vurup ihânet ettiler; Tahttan indirdiler.

Araplar bizi arkadan vurdu dediler, Fatih'in emaneti olan, İstanbul'un Fethi'nin sembolü olan Ayasofya Camii'ni kapattılar, Müze diye turistlere çiğnettiler.

Araplar bizi arkadan vurdu dediler, Sultan Vahidüddin'e iftira attılar; Hayatı pahasına yapmayacağı şeyleri ona isnad ettiler.

Araplar bizi arkadan vurdu dediler, kafamıza zorla Yahudi şapkası geçirdiler. Takmayanları astılar, Rize'yi bu yüzden savaş gemisiyle vurdular.

Araplar bizi arkadan vurdu dediler, Kısa zamanda Cihan devleti olan, İlim ve Bilimde çığır açıp Dünya'ya öncü olan Osmanlı'ya "gerici" yaftası yapıştırdılar. Atalarını sattılar.

Araplar bizi arkadan vurdu dediler, Müslümanların tek yumruk olmasını, Birlik olmasını sağlayan Hilafet'i kaldırarak Müslümanları başsız bıraktılar. Müslümanları parçalayarak, kan emici emperyalistlerin insafına bıraktılar.

Araplar bizi arkadan vurdu dediler, İsrail'i ülke olarak ilk tanıyanlardan oldular.

Araplar bizi arkadan vurdu dediler, Kur'an ve hatta Elif-Ba cüzlerini yasakladılar... Hacca gitmeyi yasakladılar.

Araplar bizi arkadan vurdu dediler, Tarih kitaplarını yalanlarla doldurarak Atalarımıza sövdüler ve sövdürdüler... Bizi şanlı tarihimizden kopardılar.

Araplar bizi arkadan vurdu dediler, bu Ülke'deki Müslümanı da, Alevi'yi de, Kürdü'de, Türk'ü de Çerkezi de ezdikçe ezdiler. Bu vatanı, Vatan için can vermiş insanlara dar ettiler.

Şerif Hüseyin'in ihanetini tüm araplara mâledip "Araplar bizi arkadan vurdu" diyerek, sadece bize değil, Tarih boyunca canı pahasına bize hep destek olan Araplara da ihanet ettiler.

Ve daha nicesi...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *