24 Ekim 2013 Perşembe

EVRİME YOL GÖRÜNDÜEVRİME YOL GÖRÜNDÜ

Son bulunan fosil Evrimcilerin iddia ettiklerinin tam aksine insan çeşitli canlı türlerinden evrimleşerek değil tek bir türden yani insandan geldiği anlaşıldı..

Evrimcilerin itiraflarının ardı arkası kesilmiyor çünkü incelenen her yeni fosil evrimin geçersizliğini bir kez daha ispatlıyor. Bu kez incelenen fosil bir insana ait, 1.8 milyon yıllık ve çok iyi korunmuş bir kafatası. Bu kafatasının özelliği, bugüne kadar farklı dönemlerde bulunmuş kafataslarının her birinden özellikler taşıması. Evrimciler bu kafatası fosilini hayali şemalarına uyduramadılar ve nihayet itiraf ettiler: 

"İnsan farklı türlerden evrimleşmedi." BBC'ye konuşan Zürih Antropoloji Enstitüsünden Christoph Zollikofer, milyonlarca yıllık tüm kafatası fosillerini değerlendirerek bakın ne diyor:

 "Tek bir global insan türü var." Yani bugüne kadar evrimcilerin iddia ettiklerinin aksine insan, çeşitli türlere/türlerden evrimleşerek bugünkü şeklini almadı.

Bugüne kadar evrimciler buldukları kafataslarının büyüklüklerine, diş yapısına, kemik uzunluğuna vs. göre sahte bir evrim şeması yaptılar. Ama yer altından çıkarılan fosillerin sayısı arttıkça sahtekarlıkları gün yüzüne çıktı. 

Çünkü bulunan fosillerin hepsi farklı insan ırklarına aitti ve iddia ettikleri gibi ilkelden gelişmişe doğru ilerleyen bir evrim şemasına hiçbiri uymadı. Dikkat ederseniz son yıllarda yeni fosillere ait evrim haberlerinin çoğu, "Bu fosil, evrim şemasını biraz daha geriye götürdü" şeklindedir. Neden? Çünkü fosillerde yapılan bilimsel incelemeler, evrimcilerin iddia ettiği gibi yeryüzünde basitten gelişmişe doğru bir canlılık oluşumunun olmadığını gösteriyor. 

Bulunan her fosil, tam kompleks özelliklere sahip olduğu için evrimciler her seferinde özür dileyerek şemayı yeniden düzenlemeye çalışıyorlar. 

Sonuçta varılan nokta şu ki bugüne kadar çıkarılan en eski fosillerle, bu canlıların günümüzde yaşayan örnekleri birebir aynı. 

Evrimleşmeye dair hiçbir iz, kanıt yok. İncelenen bu yeni insan kafatası da 1.8 milyon yıllık ve günümüz insanın kafatasıyla aynı özelliklere sahip.

Evrimciler için artık yolun sonu göründü.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *