12 Aralık 2013 Perşembe

DÜNYAYI YÖNETEN GİZLİ ÖRGÜTLER


Şu an dünya üzerinde kaos ortamlarını ortaya çıkarabilecek güce sahip olan ve gizli örgütleri yöneten ''Para Babaları'' yerinde duramıyor. Çünkü bu Baronların tek istedikleri bir an önce Tek Dünya Devleti'nin kurulmasıdır. Bunun için türlütürlü yazılar yazılıp çiziliyor fakat bilinmesi gereken en önemli unsurlardan birisi, bu ailelerin bu sistemi inşa etmek istemesinin sebebinin ne olduğudur.

Öncelikle vurgulanması gereken en ince detay; bu insanların şeytanın çocukları olduğunu kabüllenmesidir. Misyonları, Deccal'in çıkışına zemin hazırlamak olan bu şahıslar; Hz Adem ile Hz Havva'nın soyundan değil, bilakis Hz Havva ile şeytanın münasebeti olduğununu düşünerek, bu soydan geldiklerini kabüllenmektedir. 

Birleşmiş Milletler, NATO, Avrupa Birliği, CIA, FBI, Mosad, İsrail Ordusu, ABD Ordusu, Manhattan Bank, IMF, Dünya Bankası ve birçok devletin Merkez Bankası'nın %15 hissesini elinde tutan bu Baronlar, ahir zamanda ortaya çıkacak olan Deccal'in gelişine zemin hazırlamak için çalışıyor ve planlarını bu doğrultuda şekillendiriyor. 1. Dünya Savaşı, Osmanlı'nın yıkılması, 2. Dünya Savaşı ve İsrail'in kurulup, ABD'nin dünyaya söz geçirmesine kadar toplumları etkisi altına alan bu Baronlar'ın tek derdi Deccaliye sistemini insanlara kabul ettirerek, tüm insanlığı Deccal'in kölesi yapabilmektir.

Bu konuyu araştırmak isteyen kardeşlerimiz varsa, 21 Temmuz 1921'de kurulan ve Koç Holding'i de bünyesinde barındıran CFR (Council on Foreign Relations-Dis Iliskiler Konseyi) örgütüyle alakalı bilgileri internet aracılığı ile öğrenebilirler.
Parasını alamayınca Atatürk heykelini söktü


Parasını alamayınca Atatürk heykelini söktü

Hükümet konağı önündeki Atatürk heykelinin parasını alamayınca heykeli aldı.

Heykeltıraş Filinta Önal, Kütahya'nın Dumlupınar Hükümet Konağı önünde dikilen Atatürk heykelini, masrafları belediye ve kaymakamlığın ödememesi üzerine geri aldı.

Bugün Dumlupınar'a gelen ünlü şair Ahmed Arif'in oğlu heykeltıraş Filinta Önal, kendi yaptığı ve ilçedeki hükümet konağı önüne konulan Atatürk heykelini yerinden sökerek kaldırdı. Heykeli Ankara'ya götürmek üzere kamyonete yükleten Önal, Dumlupınar Belediye Başkanı Ak Partili Derviş Kavak'ın isteği üzerine heykelin Hükümet Konağı önüne konulduğunu söyledi.

Heykeltıraş Filinta Önal, Dumlupınar ilçesindeki Kurtuluş Parkı'na da daha önce yine belediyenin isteği üzerine 'Zafer' rölyefi yaptığını ancak bedelini alamadığını, bu nedenle de icra işlemleri başlattığını belirtti.


"BEDELİNİ ÖDEMEDİLER"

Heykeltıraş Filinta Önal, Atatürk Heykeli'nin vergiler hariç 7 bin 500 lira olan bedelinin bugüne kadar ödenmediğini belirterek, Dumlupınar Belediyesi yetkililerinin bunu hediye olarak verilmesi talebinde bulunduklarını anlattı.

Son olarak Dumlupınar Kaymakamı Sercan Gökdemir ile görüştüklerini belirten Filinta Önal, "Kaymakam bize heykelin belediye tarafından Hükümet Konağı önüne konulduğunu söyledi. Bu nedenle bedelini ödeme konusunda bize yardımcı olamayacağını belirtti. Biz de bunun üzerine kalkıp buraya geldik ve heykelimizi aldık. Bu heykeli emeğe saygısı ve değerini bilecek bir yere vereceğiz" diye konuştu.

9 Aralık 2013 Pazartesi

Mustafa Kemal “Sarık ve cübbe ile muvaffak(başarılı) olmanın imkanı yoktur. Artık medeni bir millet olduğumuzu cihana ispat ettik


Mustafa Kemal “Sarık ve cübbe ile muvaffak(başarılı) olmanın imkanı yoktur. Artık medeni bir millet olduğumuzu cihana ispat ettik
KUŞTÜYÜ NASIL ELDE EDİLİR? (+18)

Kuş tüyünden yorgan ve yastık yapmak için her yıl milyonlarca kaz ve ördeğin tüyleri yolunuyor. 
Hayvanlar kesilmeden önce dört kez canlı canlı yolunuyorlar. 
Tüyler yorgan, yastık ve gocuklarda kullanılması için Avrupa ülkelerine gönderiliyor. Bir yorgan yapılabilmesi için 75 kazın tüyleri gerekiyor
Ördekler ve kazlar boyunlarından tutulur, bacakları bağlanır ve tüyleri yolunur.
Kurtulmak için çırpınan hayvanlar derin yaralar alır. 
Tüy yolma işleminin ardından hayvanlar, bir sonraki işleme kadar kapalı kalacakları kafeslere konur. 
Bu işlem hayvan yaklaşık 9 haftalıkken başlar ve hayvanın kesileceği güne kadar altı haftada bir gerçekleştirilir. 
Tüyler çoğunlukla eti için yetiştirilen kazlardan ve ördeklerden yolunur.***********************************************************
ilgili bölüm

***********************************************************İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *